Środki bezpieczeństwa w obiekcie

W związku z zagrożeniem  wirusem COVID-19, wdrążyliśmy środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w Willa Rawia 2.
1.Umieściliśmy na terenie obiektu dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk dostępnych dla gości, a w szczególności przy wejściach na teren obiektu, w obszarze recepcji,  przy wyjściu z toalet oraz instrukcji prawidłowej dezynfekcji rąk.
2.Zapewniliśmy możliwości zakupu maseczek ochronnych w recepcji.
3.Zapewniliśmy sprzęt i środki oraz monitorowanie codziennych prac porządkowych, dezynfekowanie, nie rzadziej niż co godzinę, ogólnych toalet, blatu recepcyjnego (po każdym gościu), klamek, poręczy, uchwytów, światła.
4.Pokoje po każdym kliencie  są ozonowane ,gruntownie dezynfekowane oraz wietrzone w odpowiednim czasie zgodnie z instrukcją zastosowanych technologii.
5.Posiłki  i napoje na chwile obecną serwowane będą do pokoi w formie kontynentalnej, w miarę możliwości udostępniać będziemy salą restauracyjną zgodnie w wytyczonymi środkami ostrożności. ( odstęp -2 metrów osoba od osoby).
6.Ustaliliśmy maksymalną liczbę gości  w obiekcie – na podstawie liczby dostępnych pokoi liczone jako liczba pokoi razy dwie osoby.
Wszystkie informacje o procedurach bezpieczeństwa zastosowanych w obiekcie dostępne będą w widocznym dla klienta miejscu.
Dołożyliśmy wszelkich starań aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo oraz komfort wypoczynku.
Przygotowaliśmy ogród z miejscami do relaksu, grillowania oraz rekreacji z zachowaniem dystansu 2 metrów.